آکادمی هیترا

معرفی هیترا

آکادمی هیترا مجموعه ای از آموزش ها و محتوای کاربردی را خدمت علاقمندان به حوزه گرافیک، عمران و معماری ارائه می دهد تا علاوه بر کسب دانش و مهارت، مخاطبان خود را آماده ورود به بازار کار کند. آموزش هایی که توسط مجموعه آکادمی هیترا ارائه می‌شود به صورت هدفمند و اجرائی طراحی شده است تا هر فرد بتواند متناسب با حوزه و آموزشی که مشاهده می کند توانایی انجام پروژه های مختلف را داشته باشد و به راحتی در شرکت های معتبر داخلی و خارجی جذب یا به صورت فیلرنسری مشغول به کار شود و به درآمد مد نظر خود برسد.

اهداف هیترا

هدف اکادمی هیترا توسعه دانش فردی بر پایه تکنیک‌های روز می باشد و با ارائه آپدیت های جدید مطابق با تغییرات روز دنیا دانش مخاطبان خود را همیشه به روز نگه می دارد. از ویژگی های دوره های آکادمی هیترا آپدیت رایگان هر دوره و پشتیبانی از تمامی آموزش ها می باشد و هر دانشجو می‌تواند به چندین روش برای رسیدن به پاسخ سوالات خود با مدرس دوره در ارتباط باشد.

دوره های آموزشی هیترا

تمامی دوره های آکادمی هیترا به صورت غیرحضوری هستند و شما با جدیدترین پلتفرم آموزشی می توانید ویدیوهای هر دوره را مشاهده کنید و به صورت دائمی به آنها دسترسی داشته باشید. و بدون آنکه نیاز باشد هر جلسه را مجزا دانلود کنید تمامی جلسات به صورت خودکار در پلتفرم شما قرار می گیرد و شما به راحتی و با کیفیت بالا می توانید از مشاهده آموزش ها لذت ببرید.

صفحات مجازی هیترا

علاوه بر وب سایت آکادمی هیترا شما می توانید با دنبال کردن صفحات مجازی هیترا به جدیدترین آموزش ها که به طور اختصاصی در این پلتفرم ها منتشر می شود، دسترسی داشته باشید.